PUBG En İyi Silahlar

TAVA : Oyunun başlangıcında veya ilerleyen safhalarından silah olarak kullanabileceğiniz ve rakibe oyunu sildirmeyi bile başarabileceğiniz ekipmandır. 🙂
Bel boşluguna takarak arkadan veya saçarak gelen mermilerden sizleri koruyabileceği kalkan gibi diğer yönden de kafaya isabet ettirince tekte alabileceğiniz silahtır.

AVM : Oyun içerisinde loot yaparak bulunması imkansız silahlardan birisidir.Çok etkili olduğundan dolayı uçaktan atılan drop içerisinde nadiren çıkmaktadır.%100 hasar gücü ve hassasiyeti 34 tür.

M24 : Oyun içerisinde keskin nişancı olarak avmden sonra kullanabileceğiniz en iyi silahlardan birisidir.Oyunun ilk sürümlerinde drop içerisinde bulunan bisilah ilerleyen safhalarda güc degeri düşürülerek haritada loot yaparak çıkması için droba sabit tutulmayıp lootlanacak yerlere konulmuştur.

SCAR : Oyun içerisinde yakın muharabede veya uzak olarak kullanabileceğiniz yarı otomatik ve tam otomatik olarak kullanılabilmekte olan silahlardan birisidir.En fazla 4x ekipmanını destekleyen bu silah oyuncuların ilgisini fazlasıyla çekmektedir.Güç değeri 42 olaran bu silah 34 hassasiyetle kullanıma sunulmustur.

AKM : Tek tek ve tam otomatik olarak kullanabileğiniz ciddi hasar verebilen silahlardan birisidir.Sekme sıkıntısından dolayı fazla kullanılmayan bu silah alışılıp kullanıldığında emsallerine el sallamaktadır 🙂

M416 : Oyuncuların vazgecilmez kıldıkları bu silah ekipmanlarıyla elinize yapışan ve tepmeyi ortadan kaldırarak düşmanlarınızı ağlatan etkili silahlardan birisidir.Fazlasıyla aksesuar aldğındna dolayı görünüş itibari ile elinize yakışacak silahlardan birisidir. 🙂

M16A4 : Bir üstteki silahımızdan ayıran sıkıntıları otomatik olmaması ve fazlasıyla aksasuar barındırmamasıdır.Fakat susturucu ve 4x atılarak oyunda zevk alabileceğiniz silahlardan birisidir.

DP : Tek jarjörde 47 mermi barındırarak sadece otomatik olarak kullanılan emsalsiz silahlardan birisidir.Silahtaki püf noktalarından birisi namlu altında bulunan sehpatan yararlanmak için uzanarak atış yapılması gerekmektedir.Böyle silahın tepmesini yarı yarıya ortadan kaldıracaksınız.

Kar98 : Unutmamız gereken keskin nişancı silahlarından birisidir.Kafaya isabet alındığında tekte düşamnı yıkabilen değerli ve vazgeçilmez bir okadarda oyundan zevk almanızı sağlayacak silahdır.

SKS : Seri olarak atış yapabilen keskin nişancı silahlarından birisidir.Uzatılmış şarjör takarak 20 mermiye kadar atabilen uzun namlulu silahtır.Gözde olmasının sebebi hedefi ıskalamayıp fazlasıyla aksesuar barındırmaktır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir