PUBG 2 Küçük Detay !

Silahlar ve çeşitli ekipmanları en fazla bulabileceğiniz yer evler ve angarlardır.
Burada dikkat edilmesi gereken konulardan biri ise evin kapı ve pencereleridir.Eğer bir eve girecekseniz loot yapmak için öncelikle kapısının açık olup olmadığını kontrol edin.Eğer kapı açıksa ya içeride birisi vardır yada o eve girip gitmişlerdir.
Burada göz kontrolun dışında en önemlisi kulak kullanmak.Yani sağlam bir kulaklığınızın olması gerekiyor.Csgo da olduğu gibi bu oyundada olmassa olmazlardan biri ses kasmadır.Özellikle ev ve angar gibi yerleri lootlayacaksanız sesi iyice açın.Çünkü rakibinizin ev içerisinde olup olmadığını başka yolla öğrenemessiniz.Tam oyunun ortalarına gelmişken haince arkadan vurulup lobiye dönmeyi kimse istemez.

Nasılki siz ses kasacaksanız rakibinizde bu taktiği kullanacaktır.Çok az ses vermeye hatta hiç ses vermemeye çalışmanız lazım.Bunun için bir spor ayakkabısı kullanabilirsiniz.Unutmayınki spor ayakkabılar diğer ayakkabılarına emsalen daha az ses vermektedir.

Oyunun 3. daralmasından itibaren araba gibi araçları kullanmaktan sakının.Bu araçlar olduğunda fazla ses yaparak çevrenizde bulunan rakiplerin gözünü üstünüze çekecektir.Sonra bir bakmışssınız tekrar oyun arıyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir